18.5 C
Tiranë
Saturday, April 13, 2024
spot_img

Heidi shpreh ndjenjat për Romeo: ‘Unë jam rëndë, kam rënë brenda.’

Biseda ndodhi ndërmjet Meritonit, Ilnisës dhe Heidit, dhe ishte momenti kur Heidi u shpreh më hapur për ndjenjat e saj ndaj Romeo-s.

Meritoni dukej se e “ngacmonte” Heidi-n duke e lavdëruar Romeon si një djalë tepër të mirë.

Ndërsa Meritoni bënte këtë, Heidi reagoi me një shprehje të shqetësimit, duke thënë:

“Ky është në autobuz! Unë jam rëndë, kam rënë brenda. E kupton dot? Është shumë rëndë situata. Është skandal.”Në këtë moment, Ilnisa kthehet nga Meritoni dhe i thotë: “E do shumë kjo!”

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT