28.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

Horoskopi i të mërkurës / 9 dhjetor

Dashi

Pasioni më në fund zgjohet por kini kujdes nga situatat e paqarta: mos prishni situata të reja nga frika e së kaluarës, nuk ia vlen.

Demi

Nëse ndiheni të lodhur dhe nervoz, kjo është normale. Sidoqoftë, mos kini frikë, përpjekja juaj do të shpërblehet.

Binjakët

Dita pa pengesa të mëdha në rrugën tuaj, tani më e keqja që keni lënë pas. Mundohuni të mos jeni pesimist në dashuri.

Gaforrja

Ditë më e mirë se ato të mëparshmet. Kjo do të jetë një javë e rimëkëmbjes: ju mund të filloni një rrugë të re dhe të rregulloni shumë gjëra të mbetura të papërfunduara.

Luani

Ditë pozitive, sidomos në dashuri: mos i nënvlerësoni takimet e reja. Perspektiva të mira edhe në vendin e punës: kënaqësi e madhe në derë.

Virgjëresha

Mundohuni ta përdorni këtë ditë për të bërë plane ose për të bërë të qarta situatat e caktuara. Në dashuri më në fund mund të fitoni dikë që ju intereson.

Peshorja

Edhe sot një ditë pak e ashpër në vendin e punës. Ndiheni pak i vlerësuar por përpiquni të jeni të durueshëm dhe të përqendroni gjithçka tek dashuria.

Akrepi

Ditë jo e mirë por mundohuni të mos jeni pesimist, përkundrazi përpiquni të ndryshoni këndvështrimin tuaj. Në ditët e ardhshme ka dritë në fund të tunelit.

Shigjetari

Përgjegjësitë janë të shumta dhe nganjëherë dëshironi të ikni larg. Meqenëse nuk mund ta bëni, përpiquni të rezistoni: kënaqësia vjen për të gjithë!

Bricjapi

Ditë shumë pozitive: shfrytëzoni rastin të përpiqeni të zgjidhni disa probleme ose të rigjeni një projekt. E gjithë kjo padyshim edhe në nivelin emocional.

Ujori

Si dje, edhe sot një ditë paksa e trazuar dhe nervoze, por është një fazë kalimtare që do të kalojë shumë shpejt. Bëni durim, gjithçka funksionon.

Peshqit

Entuziazmi dhe dëshira për të bërë sot janë mbizotëruese: në dashuri, projektet afatgjata favorizohen, ndërsa në vendin e punës do të bëni përparime të mëdha.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT