25.5 C
Tiranë
Monday, May 20, 2024
spot_img

iPhone 12 me 5G, HomePod Mini dhe më shumë:/ Gjithçka që Apple sapo njoftoi…

Prezantimi i iPhone 12: Revolucioni Apple premton 5G ndërsa , zbulon iPhone të ri “Mini” me çmim më të ulët me kamera të trefisht

Një vit tjetër, një iPhone tjetër….

Ky është viti i fundit i iPhone i  para se të godasë adoleshencën: Apple njoftoi të martën linjën e saj me katër modele iPhone 12, riformim i parë i madh i dizajnit të iPhone-it që nga iPhone X i 2017, i cili prezantoi  zhbllokimi me anë të fytyrës dhe teknologjia më e mirë e ekranit. Këtë vit ata kanë një sërë ngjyrash, më shumë modele dhe mbështetje wireless 5G në të gjithë formacionin.

opennews.al

Përveç altoparlantit inteligjent HomePod Mini, trajtuan sistemin e karikimit pa tel MagSafe për iPhone dhe një lëshim të fshehtë të kufjeve pa tel $ 50 Beats Flex.

Ja se si i porosisni modelet iPhone 12, Mini, Pro dhe Pro Max, modele të ndryshme dhe me çmime të ndryshme.

iPhone 12 Mini ka te njejten pamje me  iPhone 12 — vetëm pak më i vogël dhe më i hollë në përmasa. Fillon me $699

HomePod Mini i disponueshem ne 15 Nëntor me një cmim 99$.

opennews.al
opennews.al

IPHONE 12 fillon me 799$,

The Pro fillon me 999$

Pro Max fillon me 1,099$

Porositë  fillojnë sot ,më 14 Tetor në 5:00 a.m.

 

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT