25.5 C
Tiranë
Monday, May 20, 2024
spot_img

Ja cila është makina e pëlqyer e Rita Orës

Rita Ora është një prej artisteve më të pasura në botë dhe kjo gjë tregohet më së miri në jetën luksoze që bën.

Ajo mund të ketë shumë makina në pronësi, por një gjë ka rënë në sy, mesa duket Ritës i pëlqejnë vetëm makinat e tipit “Range Over”, pasi me to është parë më shumë duke udhëtuar.

Pasi kaloi kohë me miqtë e saj në fshatin anglez dhe më pas me fluturime të ndryshme drejt Evropës, ajo është rikthyer në punë.

Këngëtarja dukej elegante me pallton e saj të gjatë prej lëkure, ndërsa futej në makinën e saj të tipit “Range Rover”.

Rita e kombinoi pallton e saj të zezë prej lëkure me xhinse të gjera të cilat tregonin çizmet e saj me lëkurë gjarpri.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT