27.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Bella Thorne pozon me një vello nusërie, po planifikon martesë me Benji?

“Një vajzë e lumtur”. Bella Thorne provokon fansat e saj me një vello nuseje. Shumë ndjekës kanë pyetur nëse ka ardhur momenti i martesës me të dashurinë e saj këngëtarin Benji, i cili komenton postimin me një ‘Princeshë’. Cifti është shumë i dashuruar me njëri-tjetrin dhe duket se nuk ka më distanca që i ndajnë mes tyre.

As lockdowni i gjatë nuk ka arritur ti ndajë. Me pak fjalë të dy duket që e kanë shumë seriozisht lidhjen mes tyre.

Që të dy e kanë në plan e konfirmon në një postim të mëparshëm vetë artistja, që në janar ka publikuar një foto të çiftit në barkë në Venecia, gjithmonë në Instagram ku ka shkruar: ‘Një lajm i madh po vjen. Jam kaq e lumtur’. Një mesazh i madh me emoji që nuk lë fare hapësira për dyshime: Një unazë fejese, që tregon se mos vallë tani ka ardhur momenti për të thënë ‘Po’?

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT