19.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Korçë / Zjarrë në banesën e një të moshuari.

Një i moshuar ka humbur jetën pas një zjarri që ra në banesën e tij.

Ngjarja ndodhi në fshatin Podë të Korçës, rreth orës 16:10.

Mësohet se 89-vjeçari Vangjel Rusta jetonte i vetëm në banesë.

Njoftimi i policisë:

Më datë 22.11.2020, rreth orës 16:10, në fshatin Podë, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit V. R., 89 vjeç, në të cilën jetonte i vetëm dhe për pasojë ky shtetas ka gjetur vdekjen.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT