18.5 C
Tiranë
Saturday, April 13, 2024
spot_img

Kriza e marrëdhënies së Chiara Ferragni dhe Fedez: Ndikimi i thashethemeve për tradheti

Chiara Ferragni dhe Tomaso Trussardi “as që e njohin njëri-tjetrin, ata u takuan vetëm një herë gjatë një sfilate mode 5/6 vjet më parë”.

Kështu, një anëtar i stafit të sipërmarrësit dhe influenceres mohon thashethemet që qarkullojnë orët e fundit për një lidhje të dyshuar midis Chiara Ferragni dhe sipërmarrësit Tomaso Trussardi.

Një nga çiftet më të njohura për publikun Chiara Ferragni dhe Fedez thuhet se janë ndarë. Prej shumë kohësh njerëzit po flasin për krisjen e marrëdhënies së tyre dhe ikjen e Fedez nga shtëpia. Por së fundmi një thashethem tjetër po qarkullon në mediat rozë. Mediat italiane raportojnë se shkaku i ndarjes së tyre është një person i tretë dhe bëhet fjalë për presidentin e shtëpisë së modës Tomaso Trussardi, njëkohësisht dhe ish-bashkëshorti i Michelle Hunziker.

Por 40-vjeçari i mohon kategorisht këto lajme duke reaguar edhe në një postim në Instagram.

“Ne e njohim Chiara Ferragni-n prej shumë vitesh. Meqenëse ishte një ‘blogere’ e thjeshtë, por e talentuar. E cila ende luftonte për t’u ftuar në sfilata. Më duhet të them se ka pasur gjithmonë vetëm një marrëdhënie vlerësimi dhe simpatie profesionale me të gjithë familjen nga të dyja palët”.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT