29.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Ministria e ekonomisë dhe financës Anila Denaj sot në Vlorë .

Ministria e ekonomisë dhe financës Anila Denaj sot në Vlorë .

Me rregulla të qarta, pa frikë dhe pa kosto të panevojshme për biznesin e vogël!
“Mbyllja ishte problem, nuk dinim si do të ishte e ardhmja, por heqja e TVSH-së na ndihmon shumë”.
Në luftën kundër informalitetit, përjashtimi nga TVSH-ja çliron sipërmarrjen dhe ndihmon formalizimin e ekonomisë.

opennews.al
opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT