25.5 C
Tiranë
Monday, May 20, 2024
spot_img

Moti i keq, erë e fortë dhe reshje shiu, Kapiteneria pezullon të gjitha lundrimet e mjeteve detare.

Kapiteneria Vlore jep njoftimin per pezullimin e lundrimit.Në baze te parashikimit te kushteve hidrometeorologjike per 24 oret e ardhshme ne portin e Vlores dhe jashte saj do te jene si me poshtë:

Era dhe deti ne drejtimin JUG-JUGLINDJE forca 5-6 bft brenda gjirit te Vlores; era dhe deti ne drejtimin JUG-JUGLINDJE forca 6-7bft jashte. Permiresimi i kushteve hidrometeorologjike do te jete ne daten 07.12.2020 pas ores 02:00.

Gjithashtu, është pezulluar lundrimi i mjeteve te vogla lundruese dhe ato te peshkimit”

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT