5.5 C
Tiranë
Friday, February 23, 2024
spot_img

Parashikimi i motit, e hënë, 12 Shkurt 2024

Moti në në territorin shqiptar, do të mbeten sërish nën dominimin e vranësirave dhe shirave por me intensitet të ulët, ndërsa nën ndikimin e alternimeve të kthjellimeve dhe vranësirave të shpeshta dhe pikave të shiut, do të paraqiten zonat jugore.

Në majat e maleve do të ketë momente me flokë dëbore.

Orët e pasdites vonë, do të sjellin përmirësim të dukshëm të kushteve atmosferike në të gjithë territorin e vendit.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT