28.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Parashikimi i motit/ Si do të jetë dita e enjte, 26 nëntor

Përshëndetje nga SH.M.U!

Ditë e bukur me diell mbizotëroi në vend, por dhe me mjegull të mëngjesit përgjatë luginave.

Ditën e enjte moti parashikohet i kthjellët me vranësira të pakëta kalimtare. Në orët e mëngjesit sërish përgjatë luginave do të shfaqet mjegulla e mjegullina. Era do të fryjë e lehtë e përkohësisht mesatare në bregdet me drejtim juglindje dhe veriperëndim, duke u pasuar nga valëzim i ulët.

Temperaturat parashikohen në:

  • zonat malore -1°C deri në 10°C
  • zoant e ulëta 4°C deri në 19°C
  • zonat bregdetare 7C deri në 19°C

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT