27.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Parashikimi/ Moti ditën e diel , 20 dhjetor

Dita e diel parashikohet me mot kryesisht të vranët dhe intervale kthjellimesh.  Në jug vranësirat do të pasohen nga reshje shiu të karakterit lokal me intensitet të ulët.

Era  juglindje-jugperëndim  me shpejtësi mesatare 1-8m/s.

opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT