27.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Parashikimi/ Moti ditën e martë,1 dhjetor

Dita e martë parashikohet të ketë mot kryesisht me diell dhe vranësira të pakta.

Parashikimi eshte bere nga Sherbimi Meteorologjik Ushtarak.

Dita e mërkurë parashikohet të ketë mot të vranët.

Reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët në pjesën më të madhe të vendit, ndërsa në veriperëndim e jug reshje me intensitet deri mesatar.

Në veri-verilindje në lartësinë mbi 1200 metra reshje bore.

Temperaturat do të pësojnë luhatje të ndjeshme  si më poshtë.

opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT