18.5 C
Tiranë
Saturday, April 13, 2024
spot_img

Pjesëtar i klanit kriminal, vritet shqiptari në Malin e Zi

Edmond Mustafa (29) është vrarë mëngjesin e sotëm në qendër të Tivarit, njoftoi CdM nga Drejtoria e Policisë. Sulmuesi, i cili ende nuk dihet, ndodhet në arrati.

Sot në orën 09:20 ka pasur të shtëna në cepin e Ulica popa Dukljanin dhe Ulica maršala Tita në Tivar.

Pasi qëlloi disa të shtëna në drejtim të Mustafës, sulmuesi është larguar nga vendi i të shtënave me motoçikletë.

Mustafa dyshohet se ishte pjesëtar i klanit kriminal të Skaljarit.

“Policia po ndërmerr masa dhe veprime intensive me qëllim identifikimin, gjetjen dhe heqjen e lirisë së autorit apo disa prej tyre”, thanë për CdM nga Drejtoria e Policisë.

Policia ka bllokuar qytetin dhe zona po kërkohet.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT