29.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Protesta, disa të lënduar tek zyra e Lleshajt

Nga përplasjet tek Ministria e Brendshme kanë ngelur dy të lënduar.

I lënduar ka mbetur reperi Arkimed Lushaj i njohur me emrin artistik ‘Stresi’.

Po ashtu është lënduar edhe një gazetar i cili po mbulonte protestën.

Më herët thuhet se është lënduar dhe një polic.

Pak më parë protestuesit u përplasën me policët para Ministrisë së Brendshme teksa kanë gjuajtur godinën me hurma dhe sende të forta.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT