19.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Berisha / Rama mësohet se do ti kërkojë AKEP-it, bllokimin e portaleve dhe të rrjeteve sociala që publikojnë të dhëna mbi korrupsionin e tij.

Edi Rama vazhdon synimin e tij për të vendosur në censurë portalet të cilat denoncojnë korrupsionin e qeverisë së tij/ Rama mësohet se do ti kërkojë AKEP-it, bllokimin e portaleve dhe të rrjeteve sociala që publikojnë të dhëna mbi korrupsionin e tij.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha, i cili i referohet denoncimit të një punonjësi të Vettingut.

E padëgjueshme! Edvin Kristaq Xhelati përdor vetingun për të vendosur censurën!!

Miq, Organet e vetingut me urdhër të Edvin Kristaq Xhelatit do ti kërkojnë AKEP-it të Partise censurën, bllokimin e portaleve dhe të FB që u nxjerrin atyre korrupsionin dhe të palarat! Turp dhe faqe e zezë!

Lexoni denoncimin e punonjësit dixhital.sb

Pershendetje dr jam punonjes nga sistemi i vetingut desha te ju informoj se me urdher nga larte thuhet vet nga Edvini organet e Vetingut te diskretituara nga akuzat e bazuara drejte tyre per veprimtarine tyre korruptive do ti  kërkojnë AKEP dhe FB mbylljen e disa llogarive dhe portaleve të cilat po ia çjerrin maskën aureolës fake të procesit , me pretendimin e qarkullimit të lajmeve të rreme për reformën.

opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT