25.5 C
Tiranë
Friday, June 14, 2024
spot_img

Regjistrohen 162 raste të reja me COVID-19, 4 të vdekur në Maqedoninë e Veriut

Konfirmohen 162 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut.

Ndërkohë, 4 persona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit.

Më poshtë ju paraqesim rastet të ndara sipas qyteteve; Shkup-75, Kumanovë-14, Dibër -1, Shtip-5, Prilep-5, Tetovë-13, Strug-1, Veles-2, Manastir-5, Ohër-2, Kavadar-2, Gjevgjeli-3, Strumicë-10, Kriva Pallankë-3, Radovish-4, Koçanë-12, Probishtip-1, Vallandovë-1, Vinicë-2 dhe Sveti Nikollë-1.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT