28.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Rita Ora paralajmëron projektin…

Rita Ora, këngëtarja me origjinë shqiptare, e cila nuk njeh kufinj kur bëhet fjala për sukses, ka paralajmëruar se do të sjellë një projekt të ri.

“Duke xhiruar diçka ekstra të veçantë sot” ka shkruar Rita, ndërsa shihet e ulur në karrige, teksa dy vajza po kujdesen për flokët dhe grimin e këngëtares.

Nuk dihen akoma më shumë detaje mbi atë se çfarë po planifikon të sjellë këngëtarja, por kurioziteti i fansave u shtua pas fjalëve të saj.

Ndërkohë, vetëm 4 ditë më parë, Rita Ora i befasoi të gjithë e veshur me një fustan transparent të markës Gucci, teksa realizoi fotot nga studioja muzikore.

opennews.al
opennews.al
opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT