17.5 C
Tiranë
Tuesday, February 27, 2024
spot_img

SHBA / Çfarë ka Joe Biden? Kandidati 78-vjeçar për President në SHBA heq maskën dhe kollitet…

Kandidati për President në SHBA, Joe Biden ka vendosur të gjithë amerikanët në dyshim për një gjest që ndodhi gjatë një fjalimi të tij.

Teksa ishte duke folur, Joe Biden ka hequr maskën dhe është kollitur. Mjaftuan vetëm 4 sekonda që të gjithë të hedhin dyshime se Biden ashtu si kundërshtari i tij Trump mund të jetë infektuar me COVID-19.

Ky episod mund të jetë vetëm një kollë e thjeshtë duke ditur dhe moshën e madhe të Joe Biden, plot 78 vjeç.

Gjithsesi gara në SHBA për President s’kanë qenë asnjëherë më e veçantë se këtë vit, me Biden favorit dhe me Trump që infektohet me COVID-19, paralajmëron një tubim të madh të hënën pa dhën informacion se është shëruar apo jo dhe duke refuzuar debatin tradicional mes kandidatësh live.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT