19.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Shkodër/ Krimi godet përsëri…

Gjendet një person i vrarë në Shkodër. Sikurse njoftohet nga policia, ai u gjet në afërsi të një pike karburanti, në fshatin Mushan.

Viktima është identifikuar si Ridvan Ramazani, 46-vjeç.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka ngritur pika kontrolli për kapjen e autorit në bashkëpunim me policinë e Lezhës. Viktima ka qenë me makinën e tij “BMW” X5 kur është qëlluar për vdekje.

Informacion Paraprak
Më datë 28.11.2020, rreth orës 11:20, në fshatin Mushan, Shkodër, në afërsi të një pike karburanti është gjetur, dyshohet i vrarë me armë zjarri në mjetin e tij tip “BMW” shtetasi R. H. 46 vjeç banues në fshatin Darragjat, Shkodër,

Shërbimet e Policisë kanë mbritur menjëherë në vendngjarje. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po vijojnë punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarje, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Në ndihmë të Policisë lokale janë nisur forcat e FNSh Shkodër dhe forcat Speciale Renea. Janë ngritur pika kontrolli në akset rrugore në bashkëpunim me DVP Lezhë.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT