36.5 C
Tiranë
Saturday, June 22, 2024
spot_img

Shqiptari qe ndoqi endrren amerikane

Ja shqiptari qe e beri endrren ralitet.

Kush eshte Idlir Maka,ish futbollist i Flamurtarit

Idlir Maka ,futbollisti profesionist  i cili ka luajtur ne ekipin e Flamurtarit , dhe qe me pas eshte larguar bashkë me familjen per te jetuar ne Shtetet e Bashkuara te Amerikes, ku  tani per gati 4 vite punon si trainier, ne ekpin e te rinjve te New York-ut .

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT