29.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

SPAK mbyll hetimet për kundërshtarët e Aldo Bares, akuzohen për grup të strukturuar kriminal

Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka mbyllur hetimet për kundërshtarët e Aldo Bares, që njihet si një nga kapobandat e Lushnjes.

Korrespodenti i opennews.al raporton se janë mbyllur hetimet për Orges Bilbilin, Leart Haxhiun dhe Anterio Kaloshi, të cilët dyshohen si autorë të masakrës së Lushnjes. SPAK i akuzon ata për grup të strukturuar kriminal.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT