33.5 C
Tiranë
Saturday, June 22, 2024
spot_img

Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, dyshohet për viktimë

Në Dukat të Vlorës mbrëmjen e sotme është raportuar për të shtëna me armë zjarri.

Është qëlluar në drejtim të një makine dhe dyshohet se ka një viktimë, por ende nuk është e konfirmuar.

Nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një atentat apo ndonjë përplasje me armë që ka ardhur si pasojë e një konflikti të çastit.

Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.(vijon…)

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT