19.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Tendenca e thonjve për sezonin vjeshtë 2020, ngjyrat më mbizotëruese

Vera mbaroi … dhe është koha për ngjyrat e thonjve vjeshtë 2020! Rritet kureshtja për të zbuluar trendet e reja të thonjve…

opennews.al

foto frymëzuese në ngjyrat më të modës të manikyrit për vjeshtën e ardhshme. Jini të sigurt se ka vërtet diçka për të gjitha shijet dhe është e pamundur të zhgënjeheni: varion nga manikyri klasik i kuq në manikyrët me ngjyrat e tokës, pa lënë pas dore manikyrët e errët dhe ngjyrat e pashmangshme nude dhe neutrale për një manikyr super elegant.

Gati për të mësuar më shumë? Le të fillojmë menjëherë këtë përmbledhje të të gjitha trendeve të thonjve vjeshtë / dimër 2020, duke pritur të zbulojmë se cilat do të jenë trendet e ardhshme dimërore.

opennews.al

opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT