33.5 C
Tiranë
Saturday, June 22, 2024
spot_img

Tiranë / Makina merr flakë në lëvizje tek “Brryli” (Detajet)

Policia informon se një ngjarje ka ndodhur këtë mbrëmje në zonën e Brryliti në Tiranë.

Sot, rreth orës 19:00, tek Brryli, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorit ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues A. Gj, ku ka vetëm dëme materiale.

Policia informon se nuk ka probleme për drejtuesin e mjetit dhe se vijon puna me grupin hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 24.12.2020, rreth orës 19:00, tek Brryli, dyshohet se si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorrit ka marrë flakë në lëvizje mjeti me drejtues A. Gj, ku ka vetëm dëme materiale. Nuk ka probleme për drejtuesin e mjetit.

Vijon puna me grupin hetimor për sqarimin e plotë e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT