28.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

( Video) Ish kryeministri Sali Berisha denoncon: Ish-sigurimsi tani pjesë e policisë që dhunon të miturit

Ish kryeministri Sali Berisha denoncon me emër dhe figure dhunë policore gjatë protestave të 5 ditëve të fundit.

Teksa sjell një shembull konkret, Berisha shprehet se efektivi që tërheq zvarrë të miturin është Përparim Çangu, ish sigurims që tani punon te Njësia Operacionale e Policisë së Shtetit

‘Shikoni si zvarrit te miturin, Përparim Çangu nga Përmeti, ish sigurims dhe ushtarak, tani punon tek njësia operacionale!

Duke denuar aktin e shëmtuar, le ti themi se do të përgjigjesh një ditë o kriminel për aktin tënd shtazor së bashku me Edvin Kristaq Xhelatin’, shkruan ish kryeministri Sali Berisha në postimin e tij.

 

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT