33.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

VIDEO / Të rinjtë sfidojnë virusin, pamjet nga lokali në Gjirokastër: Festë e madhe!

Komiteti Teknik ka dhënë urdhër të qartë: Nuk lejohen grumbullimet me më shumë se 10 persona në një ambient. Mirëpo njerëzit nuk po e zbatojnë këtë rregull.

Kështu në qytetin e Gjirokastrës njerëzit mblidhen në lokale për të hequr mendjen dhe për t’ja kaluar bukur mirëpo harrojnë se vërdallë është një virus që po merr jetë njerëzish. Këtë e ka treguar  postimi i kesaj  video  ku shihen të rinjtë e Gjirokastrës duke festuar në një lokal pa zbatuar fare rregullat e vendosura nga MSH kundër Covid-it.

 

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT