19.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

5 raste me COVID-19 ,punonjës të Ujësjellës Kanalizime Vlorë

Vlorë, 5 raste me COVID-19! Infektohen punonjës të Ujësjellësit dhe dyshohet per te prekur të tjerë.

Ditën e sotme në qytetin e Vlorës janë konfirmuar pozitiv 5 persona. Mes të prekurve rezulton të jetë specialist, hidraulik dhe një sanitare që punon në drejtorinë e Ujësjellës Kanalizime.

Raste pozitive dyshohet të jenë edhe më shumë, ku pritet të dalin përgjigjet e tamponave.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT