28.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Vlorë / Ka ndodhur një aksident, për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit.

Një aksident ka ndodhur në mbasditen e sotme ne qytetin e Vlorës. Në dalje të tunelit në “Uji të Ftohtë”, një automjet ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës.

Informacion paraprak:

Më datë 17.12.2020, rreth orës 19:15, në dalje të tunelit në “Uji të Ftohtë”, Vlorë, një automjet me drejtues shtetasin A. T., 18 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës, për pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë
ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT