27.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Zhduket 40 vjeçari në Vlorë, para një viti kishte dalë nga burgu

Zhduket 40 vjeçari në Vlorë, para një viti kishte dalë nga burgu

Një person është zhdukur nga qyteti i Vlorës. Sipas informacioneve për bëhet fjalë për Ermal Ngucaj, rreth 40 vjeç.
Ai është zhdukur që prej 4 ditësh dhe policia është vënë në kërkim të tij.
Burime bëjnë me dije se është gjetur makina dhe rrobat e tij në Mavrovë. Ngucaj është një person me precedentë të mëparshëm penalë, pasi kishte rreth një vit që ka dalë nga burgu.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT