28.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Zhduket peshkatari 32-vjeçar te Currilat. Rrobat gjenden në breg të detit…

Zhduket një 32 vjeçar nga qyteti i Durrësit. Referuar burimeve policore bëjn me dije se i riu një ditë më parë kishte dalë me shokët për të gjuajtur oktapodë me pushkë deti.

Por meqë nuk ka dalë në breg dhe i janë gjendur në afërsi të Currilave rrobat e tij, dyshohet se mos i ka ndodhur ndonjë fatkeqësi.

familjaret bëjnë me dije se është kërkuar nga polumbarët e policisë dhe forca detare por deri tani pa rezultat. Kërkimet kanë filluar edhe sot që në orët e para të mëngjesit.Sipas dëshmitarëve nga bregdeti i Currilave kërkimet po bëhen shumë thellë nga bregu.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojn për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

 

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT