27.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Aksident i rëndë pranë Tiranës, në aksin Kashar-Rinas, pranë Laknasit.

Një aksident i rëndë i shumëfishtë ka ndodhur kërtë mbrëmje në aksin Kashar-Rinas, pranë Laknasit.

Disa automjete janë përfshirë në aksident, ndërkohë që në vendngjarje janë drejtuar disa autoambulanca.Nuk ka ende njoftim për persona të lënduar në këtë aksident.Disa automjete janë përfshirë në aksident, ndërkohë që në vendngjarje janë drejtuar disa autoambulanca.

 

Policia e Tiranës njofton se një aksident i shumëfishtë ka ndodhur sot në rrugën e “Rinasit”.

Si pasojë e përplasjes së 5 makinave me njëra-tjetrën, janë lënduar lehtë dy persona.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 29.12.2020, në rrugën e “Rinasit”, dyshohet si pasojë e lagështirës janë përfshirë në përplasje 5 mjete. Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar lehtë 2 shtetas, të cilët po dërgohen në ambulancë në spital, për të marrë ndihmë mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT