19.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Bebe Rexha dhe Doja Cat të parat në rang botëror

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha ka publikuar bashkëpunimin e saj me reperen Doja Cat.

“Baby I’m Jealous”, është kënga e parë në listën e këngëve “top trend” në Spotify.

Platforma njoftoi lajmin në Twitter, duke publikuar listën e 10 këngëve më të pëlqyera për momentin.

“Bebe Rexha dhe Doja Cat, ‘Baby, I’m Jealous’ është numër një në top 10 debutimet globale. Këto këngë kanë bërë hapjen më të madhe të fundjavës rreth e rrotull botës”, tregoi Spotify Charts.

 

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT