25.5 C
Tiranë
Monday, May 20, 2024
spot_img

Bella Hadid në një lidhje dashurie me nipin e ikonës së Hollywood-it

Bella Hadid mesa duket ka një të dashur të ri! Modelja 24-vjeçare po takohet me aktorin Duke Nicholson

Aktori 21-vjeçar është nipi i ikonës së Hollywood-it Jack Nicholson.

Sipas Page Six, Bella dhe Duka kanë kaluar disa kohë duke qëndruar së bashku në New York City.

Detaji që ka ngritur më shumë dyshime ka qenë fakti se Duke ishte i ftuar në ditëlindjen e Bella-s.

Duka po bëhet një yll Hollywoodi. Vitin e kaluar, ai pozoi së bashku me Lana Del Rey për kopertinën e albumit të saj Norman F – king Rockwell.

Bella ishte në një lidhje dashurie me këngëtarin The Weekend nga 2015 në 2016 dhe pastaj përsëri nga 2018 në 2019.

opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT