33.5 C
Tiranë
Saturday, June 22, 2024
spot_img

Covid / Rekord rastest në Vlorë

Rriten shifrat në Vlorë 59 raste.

11-të humbje njerëzore dhe 835 raste të reja në 24 orët e fundit

Një tjetër kujdestare pranë shtëpisë së foshnjës në Vlorë ka rezultuar pozitiv me Covid 19. Mësohet se deri tani numri i të prekurve me Covid pranë këtij institucioni ka shkuar në 6 të prekur. Sakaq pritet përgjigja e 3 punonjësve të tjera të cilat kanë simptoma të Covid 19. Vlorë  shkon në 952 infektime aktive dhe 59 raste sot në Vlorë.

opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT