36.5 C
Tiranë
Saturday, June 22, 2024
spot_img

Vlorë (video)/ Një aksident automobilistik në shëtitoren e Lungomares…

Një aksident automobilistik raportohet të ketë ndodhur në shëtitoren e Lungomares në Vlorë diten e sotme rreth ores 6 e 45 minuta.

Automjet tip Volkswagen është aksidentuar përgjatë shëtitores së Lungomares në Vlorë.

Sipas informacioneve, drejtuesja e mjetit me targa AA068VX ka humbur kontrollin e mjetit dhe është aksidentuar.

Makina ka pësuar dëme në pjesën anësore dhe të përparme. Sakaq policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendngjarje , drejtuesja është dërguar me urgjencë në spital.

opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT