36.5 C
Tiranë
Saturday, June 22, 2024
spot_img

Cristiano Ronaldo me COVID-19, Georgina Rodriguez i ka publikuar foton…

Cristiano Ronaldo rezultoi pozitiv me Covid-19 teksa e dashura dhe partnerja e tij, Georgina Rodriguez i ka publikuar foton e parë pas karantinimit.

opennews.al

Duket se Ronaldo po mban larg familjes për mos e infektuar teksa ndodhet në Portugali.

E dashura i bën një dedikim në foto Ronaldos duke thënë ”Ti je inspirimi im Kristiano”. Duket se ata janë duke folur me videochat.

Ronaldo ka lënë tashmë grumbullimin me Portugalinë dhe duket se dy javët e vetëkarantinimit do i kalojë në atdhe.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT