25.5 C
Tiranë
Friday, June 14, 2024
spot_img

Deklarata e Presidentit Trump,ai thekson prerë se nuk do të heqë kurrë dorë nga lufta.

Presidenti Donald Trump ka bërë një deklaratë të fortë pak më parë, teksa numërimi i votave është drejt fundit dhe kryesues është kundërshtari i tij, Joe Biden.

Deklarata e Presidentit Trump është publikuar nga Shtëpia e Bardhë, ku ai thekson prerë se nuk do të heqë kurrë dorë nga lufta.

”Ne do ta ndjekim këtë proces përmes çdo aspekti të ligjit për të garantuar që populli amerikan të ketë besim te qeveria jonë. Unë kurrë nuk do të heq dorë nga lufta për ju dhe për vendin tonë.”

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT