25.5 C
Tiranë
Monday, May 20, 2024
spot_img

EMRI/ Aksident në Skrapar, automjeti bie nga Ura e Blëzeckës, 37-vjeçari i plagosur dërgohet në Tiranë

Një aksident ka ndodhur në aksin Skrapar – Prishtë teksa automjeti ka dalë nga rruga dhe ka rënë në urë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur saktësisht në Urën e Blëzeckës teksa një 37-vjeçar me emrin Alban Hasanllari ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në gjendje të rëndë në Tiranë.

Policia është në vendin e ngjarjes dhe po heton arsyet që çuan automjetin të dalë nga rruga dhe të bjerë nga 100 metra lartësi e urës direkt dhe në lumë. Paraprakisht dyshohet të jetë shpejtësia e lartë e automjetit.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT