25.5 C
Tiranë
Monday, May 20, 2024
spot_img

Horoskopi e hënë, 19 tetor 2020

Dashi

Siç parashikon horoskopi i Paolo Fox, do të jetë një ditë madhështore për atë që ka të bëjë me dashurinë. Nëse diçka e bukur ka lindur në shtator, tani e tutje ajo do të mbrohet në çdo mënyrë. Në punë, megjithatë, ju vazhdoni të zvarrisni problemet pas problemeve që nga fillimi i vitit.

Demi

Kjo e hënë dhe e martë do të jenë dy ditë të favorshme për ata që duan të rikuperojnë një lidhje në çift, të gjejnë harmoni me partnerin e tyre pas disa ditësh kontraste. Yjet do ju inkurajojnë të merrni vendime të rëndësishme. Në punë duhet të bëni atë që është rreptësisht e nevojshme dhe asgjë më shumë. Shtyni debatet për një herë tjetër.

Binjakët

Siç tregon horoskopi i Paolo Fox, e hëna dhe e marta do të jenë dy ditë të këqija. Ju mund të ndiheni shumë të zemëruar – prisni për të mërkurën para se të bëni zgjedhje ose të përfshiheni në debate. Në ndërkohë, përpiquni të qëndroni të qetë. Në punë, ata që duan të kërkojnë një punë të re do të mbështeten nga yjet, edhe pse lodhja fillon të ndihet gjithnjë e më shumë.

Gaforrja

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox Venusi do të jetë akoma në aspektin harmonik dhe do të mbështesë, në veçanti, çiftet e forta, ato afatgjata. Në punë, dikush mund të ndihet i pamotivuar për të bërë gjithmonë të njëjtat aktivitete. Ata që janë të rinj do të duhet të punojnë shumë për të ndërtuar një bazë të qëndrueshme ekonomike.

Luani

Duhet të filloni të sqaroni marrëdhënien tuaj si çift, të kuptoni se ku është. Mos i lini vend historive të dëmshme! Gjatë ditës në punë, pak nervozizëm mund të dalë në sipërfaqe. Nëse nuk jeni të kujdesshëm, do të rrezikoni të grindeni me ndonjë bashkëpunëtor ose një epror.

Virgjëresha

Do të jetë një ditë mjaft e qetë. Në dashuri nuk do të ketë probleme të mëdha, por polemika mund të lindin në mbrëmje. Bëni kujdes! Në frontin e punës, mundësi të reja janë gati të mbërrijnë për t’u kapur në ajër. Bëhuni gati!

Peshorja

Siç parashikohet nga horoskopi i Paolo Fox, Hëna do të jetë në aspektin harmonik: përveç marrjes së një doze të mirë energjie shtesë, mund të keni disa takime të reja. Në punë, mund të keni një mundësi të artë që do t’ju lejojë të tregoni cilësitë tuaja: përfitoni nga ajo! Do të keni ide për të mos u nënvlerësuar.

Akrepi

Sipas parashikimeve astrologjike të Paolo Fox, do të jetë një ditë shumë e favorshme në dashuri. Ndjenjat do të lulëzojnë! Në punë duhet të përpiqeni të mos humbni mundësitë që do ju trokasin në derë, edhe pse jo gjithmonë do të varet nga ju.

Shigjetari

Ju duhet të përpiqeni të jeni më racionalë dhe të ekuilibruar, sepse këto ditë dukeni intolerantë ndaj gjithçkaje dhe të gjithëve. Në punë, dikush mund të ndjehet i sikletosur nga ajo që bën. Nëse është kështu, kjo do të thotë që duhet të përvishni mëngët dhe të gjeni mënyra të reja, më të kënaqshme.

Bricjapi

Mund të ndiheni pak të pakënaqur nga pikëpamja e punës. Edhe nëse jo gjithçka shkon siç dëshironi, përpiquni të mos projektoni nervozizmin tuaj në marrëdhënie. Nëse po kaloni disa ndryshime të mëdha në karrierë, armatosuni me shumë dinakëri dhe mendje të shëndoshë.

Ujori

Siç ju këshillon të bëni Paolo Fox, falë Hënës në një aspekt të favorshëm, ju mund të përfshiheni dhe të takoni njerëz të rinj. Për më tepër, e hëna do të jetë dita e duhur për të filluar zgjidhjen e atyre problemeve të marrëdhënieve që kishin lindur në të kaluarën. Në punë, do të fillojë një fazë më premtuese që do të lërë gjurmë në jetën tuaj.

Peshqit

Sipas parashikimeve astrale të Paolo Fox do të duhet të bëni shumë kujdes, sepse do të jeni shumë të lodhur dhe të shqetësuar. Çiftet që kanë përjetuar konflikte në ditët e fundit do të duhet të përpiqen shumë për të qenë të qetë. Në punë përpiquni të jeni të duruar dhe mos humbni durimin për gjithçka!

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT