29.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Fjolla Morina tregon të dashurin e ri….

Këngëtarja Fjolla Morina po jeton tashmë në Kukës ku vuan masën ‘arrest shtëpie’ pasi u kap me armë me vete në doganën e Morinës.

Pas situatës së vështirë duket se këngëtarja po e rimerr veten dhe iu është rikthyer postimeve në rrjetet sociale.

Madje ditën e djeshme ajo ka publikuar në Instastory një video ku shfaqet duke u përqafuar një mashkull, fytyrën e të cilit nuk e zbulon. Ndërsa bie në sy se ka etiketuar në këtë video këngëtarin e ri Bardhyl Idrizi. Nuk ndihet nëse është ai vet në këtë video, sepse përderisa zbulon emrin s’do të kishte arsye t’i fshihte fytyrën.

Ajo shfaqet në krahët e tij, teksa e ka shoqëruar videon me mbishkrimin “Zemra ime!”.
OPENNEWS.AL

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT