19.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

FOTOLAJM/ Motra e Klodian Rashës në ballë të protestës

Bora Rasha, motra e të ndjerit Klodian Rasha, i cili u ekzekutua nga forcat policore, qëndron në ballë të protestës përpara kryeministrisë.

Ajo ka pasur momente dobësie dhe është ndihmuar nga të rinjtë e tjerë.Pavarësisht ndërhyrjes së forcave speciale, të rinjtë e revoltuar nuk janë zmbrapsur.

Ata duken shumë të vendosur dhe të zemëruar me forcat e rendit.

opennews.al
opennews.al`
opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT