29.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Kampionati Kombëtar i Sportit të Peshkimit.

Kampionati Kombëtar i Sportit të Peshkimit u zhvillua në Orikum.

Në garë morën pjesë 63 sportistë nga gjithë vendi duke garuar për të fituar .Ka qënë një garë e zhvilluar në kushte moti pak të vështira këtë vit ,me dallgë të shumta .

Kampionati per te 5-tin vit radhazi, ku morën pjesë klube nga Shqipëria dhe individ .

opennews.al
opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT