29.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Presidenca i përgjigjet Ramës: Thellohu e reflekto urgjent!

Presidenca i është përgjigjur kryeministrit Edi Rama pas deklaratës së këtij të fundit se Presidenti i Republikës në kohë paqeje nuk komandon asgjë dhe askënd.

Zëdhënësi i Presidentit, Tedi Blushi përdor i kërkon kryeministrit të mos flasë më për Kushtetutën duke e akuzuar për përdhosjen e saj që ga viti 2008, teksa sërish i bën thirrje të thellohet dhe reflektojë urgjent.

“Buburrec Trendi, mos fol më për Kushtetutën, që e ke përdhosur si bandit nga viti 2008 e deri tani. Përndryshe, as pampersat s’të bëjnë derman! THELLOHU E REFLEKTO URGJENT!”, shkruan Blushi.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT