28.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Kush është vogëlushi shqipëtar/ Vetëm 3-vjeç dhe pozon për markat më të njohura, mediat britanike jehonë

Një vogëlush shqiptar është kthyer në një fenomen në internet për shkak të veshjeve të shtrenjta që ekspozon.

Mediat britanike kanë publikuar historinë e 3 vjeçarit, Elension Sulaj, i cili jeton në Waltham Cross në Hertfordshire. Ai ka rreth 26 mijë ndjekës në rrjetet sociale dhe me gardërobën e tij mbi 10 mijë paundë bën postime për Burberry, Versace, Gucci, Givenchy, Moschino and Ralph Lauren.

Nëna e tij, Enkeleda Sulaj e ka pasion veshjen e djalit të saj, ndaj ajo ka hapur një llogari të Elensios kur ai ishte vetëm 1 vjeç. Që nga ajo kohë, ajo i ka mësuar vogëlushit të bëjë selfie dhe të arrijë marrëveshje të markave me kompanitë e veshjeve

opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al
opennews.al

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT