25.5 C
Tiranë
Friday, June 14, 2024
spot_img

Mbyllet Gjykata e Rrethit Gjyqësor  Vlorë

Mbyllet Gjykata e Rrethit Gjyqësor Vlorë ,shkak rastet e shumta te prekur me Covid -19 Janë konfirmuar 6 sekrektare dhe disa prokuror ,për këtë është marrë vendim pezullimi i punës në këtë institucion deri ne shërimin e tyre .

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT