27.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

FOTOT/ Mrekulli në Turqi, shpëtohet vogëlushja, nxiret nga renojat

Fotua qe po bënë xhiron e rrjetit.Ku shfaqet një vogëlushe e cila u shpëtua nga rrënojat e tërmetit në Turqi pas katër ditësh.Ayda Gezgin, 4 vjeç, u dërgua në spital në qytetin e Izmirit, mes duartrokitjeveEkipet e shpëtimit dëgjuan klithmat e saj poshtë rrënojave dhe arritën ta nxjerrin të gjallë disa orë më vonë.

Kamerat kane fiksar momentin kur babai i saj e puth vajzën e mbuluar me pluhur, pamje dritheruese.

 

 

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT