27.5 C
Tiranë
Saturday, May 18, 2024
spot_img

Mbyllet sërish kopshti në Vlorë

Mbyllet sërish kopshti numër 2 ne Vlorë. Ky kopësht është hera e dyte që mbyllet brenda një muaji.

Kjo për shkak së 2 punonjëse rezuktojnë pozitive me covid. Për 6 punonjëse të tjera pritet përgjigje e tamponit, por kanë shfaqur simptoma të covid19.

Ndëkrohë në Vlorë mbeten 3 kopshte të mbyllur në Vlorë dhe një në Orikum.

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT