33.5 C
Tiranë
Thursday, July 25, 2024
spot_img

Monika Kryemadhi: E kam kaluar Covid 19 pa asnjë simptomë, e mora vesh kur u operova

Monika Kryemadhi zbuloi në Open se e ka kaluar Covid 19, por nuk pa pasur asnjë simptomë.

Ajo tha se këtë e ka zbuluar kur ka kryer operacionin e bajameve, ndërsa tha se ajo është e vetmja në familje që ka kaluar covidin.

“Po zbuloj diçka për herë të parë. Unë e kam kaluar covid pa asnjë simptomë. Pa temperaturë, dhimbje të tjera me radhë. E mora vesh kur do operohesha nga bajamet dhe mjekët italianë më thanë që e ke kaluar covidin”, tha ajo në Open.

 

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT