30.5 C
Tiranë
Thursday, June 13, 2024
spot_img

Paloka: ‘Çudi’ si u rritën vdekjet pasi Basha denoncoi fshehjen e tyre…!!!

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Edi Paloka ka ironizuar qeverinë Rama e cila menjëherë pas denoncimit të bërë nga kreu Basha lidhur mbi manipulimin e numrit të vdekjeve, ka filluar të rrisë numrin e tyre, ndërkohë që SPAK vazhdon të flejë gjumë.

‘Çudi’ si filluan të rriten shifrat menjëherë pas denoncimit të Bashes për fshehjen e tyre…!!!-shkruan Paloka

“Covid 19 /Sot regjistrohet numri më i lartë i viktimave! 19 humbje jete dhe 744 raste të reja me Covid 19”

Artikuj të Tjera

Komento

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

POSTIMET E FUNDIT